top of page

FAQ

Czym jest splitboard?

Splitboard to deska snowboardowa rozpinana na dwie narty podejściowe. Podchodzenie realizujemy przy pomocy specjalnych wiązań i fok. Foka to kawałek materiału podklejany pod ślizg naszego rozpiętego splitboardu. Najprościej mówić splitboard to takie "skitury dla snowboardzistów"

Jak zacząć?

Jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia z zestawem splitboardowym warto postawić na szkolenie. Samo używanie splita nie jest trudne jednak odpowiednio zaprezentowane techniki w przyszłości pozwolą zaoszczędzić czas i zmniejszą ryzyko błędu. Możesz skorzystać również z naszych filmów instruktażowych zamieszczonych na blogu.

Uszkodziłem wypożyczony sprzęt - co teraz?

Po pierwsze bez stresu - wszyscy jesteśmy ludźmi. Jeśli zrobiłeś rysę na ślizgu - shit happens - naprawimy to. Jeśli jednak wjechałeś deską na szlak pełen wystających kamieni musisz liczyć się z kosztami pełnego elementu zestawu (w tym wypadku deski) określonymi w regulaminie.

Nie mam swoich butów - co zrobić?

W wypożyczanych przez nas zestawach nie znajdziesz butów. Jeśli nie posiadasz swoich - poinformuj nas o tym w formularzu, postaramy się zorganizować coś dla Ciebie

Nie jeżdżę na snowboardzie - czy splitboard jest dla mnie?

Aby komfortowo bawić się na splitboardzie, wymagana jest przynajmniej zdolność swobodnego zjazdu ze stoku. Nie potrafisz? Nic straconego - skontaktuj się z nami a nasz szkoleniowiec postara się pomóc Ci w nauce podstaw abyś jak najszybciej dołączył do nas.

FAQ: FAQ
bottom of page